نوآوری های فناورانه

کاربرد فناوری های نوین در معرفی لوگو (نماد تجاری) به مشتریان

لوگو یا همان نماد تجاری، برای هر شرکت بیانگر هویت و نماد سالها کار و تلاش مسئولین و کارکنان آن شرکت می باشد و اهمیت زیادی دارد. یک لوگوی حرفه ای بایستی طراحی خوبی داشته باشد تا در حافظه مشتری بماند و اگر شرکتی لوگوی قوی داشته باشد، مشتریان به کار با آن شرکت بیشتر متمایل خواهند شد. این مقاله به کاربرد فناوری های نوین در معرفی لوگو به مشتریان اختصاص دارد. 

لوگو یا همان نماد تجاری، برای هر شرکت بیانگر هویت و نماد سالها کار و تلاش مسئولین و کارکنان آن شرکت می باشد و اهمیت زیادی دارد تا حدی که در اکثر کشورها برای آن ساز و کار ثبت در نظر گرفته شده تا دیگران از آن سوء استفاده نکنند. لوگو همچنین معرف نوع محصولات و خدماتی است که یک سازمان و شرکت به مشتریان خود ارایه می کند.

یک لوگوی حرفه ای بایستی طراحی خوبی داشته باشد تا در حافظه مشتری بماند و اگر شرکتی لوگوی قوی داشته باشد، مشتریان به کار با آن شرکت بیشتر متمایل خواهند شد و عامه مردم نیز درباره نوع محصولات و خدمات آن کنجکاو می شوند و به آن توجه می کنند. دقیقا به همین دلایل است که بسیاری از شرکتها برای نهادینه شدن لوگوی خود در بین مردم و مشتریان خود هزینه های بسیاری را متحمل می شوند که در این مورد میتوان از درج لوگو در سربرگ و مکاتبات بیرونی شرکت، ثبت لوگو بر روی کارت ویزیت مسئولین شرکت، تهیه و تقدیم هدایایی که لوگوی شرکت بر آن درج شده به مهمانان در مراسم و نمایشگاه ها و غیره نام برد.

از مهمانان مهم خود با لوگوهای شکلاتی خود پذیرایی کنیم

ولی اکنون میتوانید با استفاده از فناوری های نوین، به مواردی فراتر از موارد فوق هم فکر کنید. بطور مثال تاکنون به این موضوع فکر کرده اید که در جلسات تجاری در محل شرکت و یا در غرفه های نمایشگاهی از مهمانان مهم خود با شکلات هایی که بشکل لوگوی شرکت شما طراحی و تولید شده اند پذیرایی کنید؟ و یا شکلات هایی که به شکل لوگوی شما طراحی شده را در بسته بندی های زیبا و تاثیرگذار به مهمانان خود هدیه بدهید؟

حتما با فناوری چاپ سه بعدی آشنایی دارید. این فناوری هم اکنون برای معرفی موثرتر، گسترش و افزایش دامنه نفوذ لوگوی شما در دسترس تان قرار دارد. با یک چاپگر سه بعدی شکلات میتوانید به این خواسته خود جامه عمل بپوشانید. در ادامه مطلب با صرف چند دقیقه وقت میتوانید با این فناوری آشنا شوید. 

فناوری چاپ سه بعدی شکلات

فناوری چاپ سه بعدی شکلات امروزه بر روش Past Extrusion استوار است بدین ترتیب که شکلات بصورت یک رشته بسیار نازک از یک مخزن که شکلات گرم شده در آن قرار دارد و از طریق یک نازل بر روی یک صفحه تزریق شده و با توجه به امکان حرکت نازل و صفحه مذکور مطابق با یک برنامه کامپیوتری، شکل مورد نظر ایجاد می گردد. بنابراین براحتی می توان با طراحی لوگوی مورد نظر با نرم افزارهای رایج طراحی سه بعدی و تبدیل آن به زبان ماشین، لوگوی مورد نظر را با شکلات چاپ نمود. نمونه لوگوی شکلاتی چاپ شده به روش فوق در شکل ذیل مشاهده می شوند:

Chocolate Logo

پرینتری که به وسیله آن این لوگو چاپ شده وسیله ای است با کارکرد بسیار آسان و کاربر پسند که میتوان به کمک آن نوآوری های زیادی را در این حوزه انجام داد. در شکل زیر این نوع پریتر را می توانید ملاحظه نمائید:

 Chocolate 3D Printer

پیشنهاد میکنیم که دیگر فرصت را از دست ندهید و از همین امروز برای معرفی قوی و موثرتر لوگوی خود با شرکت مشاوره تجهیز آریا (مِـتا) تماس بگیرید. شما همچنین می توانید برای مشاهده مشخصات فنی پرینتر اینجا کلیک کنید.

شایان ذکر است که شرکت مشاوره تجهیز آریا از شرکت های تامین کننده فناوری و تجهیزات چاپ سه بعدی مواد غذایی و شکلات می باشد که در زمینه طراحی و تولید نمونه لوگوی شکلاتی نیز فعالیت داشته و آماده ارایه خدمات و آموزش به شرکتها، سازمان ها و صنایع برای گسترش تبلیغات شان می باشد. این شرکت همچنین امکان تهیه و  تامین پرینتر شکلات را نیز دارا می باشد.

برای تماس با شرکت مشاوره تجهیز آریا به وب سایت شرکت به آدرس: http://www.metacoltd.com  مراجعه و یا با شماره تلفن های 6-88910625 تماس حاصل نمائید. همچنبن می توانید درخواست های خود را با پست الکترونیک این شرکت به آدرس: info@metacoltd.com   ارسال فرمائید.

 این مطلب در تاریخ 98/11/12 در وب سایت خبرگزاری ایسنا به آدرس https://www.isna.ir/news/98111208265 قرار گرفته و قابل دسترسی می باشد.

 
نوآوری‌ها مرتبط
فناوری های نوین با کاربرد در ساخت قطعات پیچیده صنعتی

فناوری های نوین با کاربرد در ساخت قطعات پیچیده صنعتی

نوآوری های فناورانه
امروزه فناوری های نوین در خدمت ساخت بسیاری از قطعات پیچیده صنعتی قرار گرفته اند. در این خصوص میتوان از فناوری SLM (Selective Laser Melting) ...
چگونه فرآیند ایده تا محصول خود را کوتاه تر کنیم

چگونه فرآیند ایده تا محصول خود را کوتاه تر کنیم

نوآوری های فناورانه
امروزه با استفاده از فناوری های نوین، براحتی می توان زمان انجام فرآیند "ایده تا محصول" را بطور قابل ملاحظه ای کوتاه تر کرد بدون ...