خدمات

شرکت مشاوره و تجهیز آریا (متا) خدمات متنوعی را به فعالین بخش های صنعت و بازرگانی ارایه می نماید. سرفصل این خدمات عبارتند از:

   - تامین نیازمندی های صنعتی و عمومی

   - ارایه خدمات مشاوره بازرگانی و فنی

   - ارایه خدمات و محصولات آموزشی

مشروح خدمات فوق در صفحات بعدی ارایه شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این خدمات و اخذ مشاوره رایگان بر روی هریک از سرفصل ها کلیک نموده و یا از لینک های ذیل استفاده نمائید: 

شرکت مشاوره تجهیز آریا (متا) سابقه ای طولانی در تامین نیازمندی های صنعتی داشته و طی سال های متمادی مواد و تجهیزات تخصصی مورد نیاز صنایع کشور را مطابق با درخواست های آنان و برابر استاندارد های موردنظر از طریق نمایندگی ها و دفاتر همکار در آسیا و اروپا تامین نموده است. فعالیت های شرکت متا در این حوزه در زمینه های زیر متمرکز می باشد:

 1. مواد اولیه فلزی و غیر فلزی تخصصی؛
 2. ماشین آلات، تجهیزات، قطعات و ابزارآلات؛
 3. فناوری و دانش فنی؛
 4. آموزشهای تخصصی.


با توجه به توانمندی موجود و تجارب حاصله از سالها فعالیت در این حوزه، سایر موارد نیز بنابه درخواست قابل بررسی و اقدام می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طریق لینک ذیل اقدام فرمائید.

               مشاهده نمایندگی ها و دفاتر هکار در آسیا و اروپا                       تماس با کارشناس و اخذ مشاوره رایگان

تامین مواد اولیه تخصصی

شرکت متا در زمینه تامین مواد اولیه تخصصی تجارب زیادی داشته و طی سال های متمادی، انواع مواد اولیه و مصرفی تخصصی صنایع کشور را مطابق با نیاز های آنان و برابر استاندارد های درخواستی از طریق نمایندگی ها و دفاتر همکار در آسیا و اروپا تامین نموده است. از جمله مواد اولیه قابل تامین توسط این شرکت موارد ذیل را می توان نام برد:

 1. مواد فلزی مانند آلیاژهای تخصصی، قطعات نیمه ساخته فلزی؛
 2. مواد غیر فلزی تخصصی مانند چسب، رزین، لاستیک و پلاستیک و انواع رنگ، پرایمر، مواد درزگیر، مواد آب بندی و ... .

شایان ذکر است که تامین سایر مواد اولیه صنایع نیز بنابه درخواست قابل بررسی و اقدام می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره تخصصی از طریق لینک ذیل با ما تماس حاصل فرمائید.

تماس با کارشناس و اخذ مشاوره رایگان

ماشین آلات، تجهیزات، ابزارآلات و قطعات

شرکت متا طی سال های متمادی در زمینه تامین ماشین آلات، تجهیزات، قطعات و ابزارآلات مورد نیاز صنایع کشور فعالیت شایانی نموده و تجریه خوبی در این خصوص دارا می باشد. نیازهای متعارف صنایع کشور بر طبق استاندارد های مورد نیاز و مطابق با مشخصات فنی مربوطه از طریق نمایندگی ها و دفاتر همکار در آسیا و اروپا قابل تامین است. از جمله موارد قابل تامین به موارد ذیل می توان اشاره نمود:

 • صنایع دریایی و فراساحل 
 • صنایع نفت، گاز و پتروشیمی 
 • صنایع هوایی و هوانوردی 
 • صنایع چوب و کاغذ 
 • صنایع لاستیک و پلاستیک
 • صنایع خودرو، قطعات ومتعلقات 
 • صنایع برق و انرژی
 • صنایع آهن و فولاد 

برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره رایگان از طریق لینک ذیل با ما تماس بگیرید:

تماس با کارشناس و اخذ مشاوره رایگان

تامین فناوری‌های مورد نیاز

فناوری مجموعه‌ای از فرآیندها، فنون، ابزار، تجهیزات، ماشین‌آلات، اطلاعات و مهارت‌هایی است که توسط آن‌ها کالایی ساخته شده و یا خدمتی ارائه می‌گردد. فناوری در حقیقت توانایی انجام کار در تمامی سطوح و زمینه‌هاست از جمله طراحی، ساخت، استفاده، تعمیر و نگهداری و تحقیق و توسعه و غیره . لذا شرکت متا با بکارگیری کارشناسان خبره به منظور تامین دانش و فناوری مورد نیاز صنایع در تمامی شاخه های ذکر شده فعالیت می نماید. تامین نیازهای فناورانه صنایع کشور بر طبق استاندارد ها و مطابق با مشخصات فنی موردنظر متقاضیان از طریق نمایندگی ها و دفاتر همکار در آسیا و اروپا انجام می پذیرد. از جمله فناوری های قابل تامین به موارد ذیل می توان اشاره نمود:

 1. فناوری های ساخت قطعات، مجموعه ها، ماشین آلات و تجهیزات؛
 2. فناوری طراحی و نمونه سازی قطعات، مجموعه ها و محصولات صنعتی؛
 3. فناوری های نگهداری و تعمیرات قطعات، تجهیزات و وسایل صنعتی؛
 4. سایر فناوری های عمومی و ویژه بنابه درخواست.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره رایگان از طریق لینک ذیل اقدام فرمائید.

تماس با کارشناس و اخذ مشاوره رایگان

فروشگاه آنلاین محصولات

شرکت مشاوره تجهیز آریا در راستای سهولت در فروش محصولات و بمنظور راحتی مشتریان محترم نسبت به ایجاد فروشگاه آنلاین اقدام نموده است. با مراجعه به این فروشگاه میتوانید براحتی محصول مورد نظر خود را بصورت آنلاین خریداری نمائید. برای ورود به فروشگاه آنلاین و تهیه نیازمندی های خود در کوتاهترین زمان و با هزینه مناسب اینجا را کلیک نموده و یا از لینک ذیل استفاده نمائید.

ورود به فروشگاه آنلاین محصولات

باید پذیرفت که امروزه مشکلات، جزء جدایی‌ناپذیرزندگی بشر است. برخی مدیران معتقدند، مشکلاتی که در فرآیندهای سازمان به وجود می‌آید را باید خودشان به‌تنهایی سر و سامان دهند، در حالی که این دیدگاه درست نیست؛ زیرا در دوره‌ای که فراوانی اندیشه‌ها و تنوّع سلیقه‌ها وجود دارد، بسیار دور از ذهن است که خود انسان بتواند به‌تنهایی از پس آن‌ها بر بیاید. ما در جهانی زندگی می‌کنیم که همه روزه شاهد تغییر و تحوّل است. مدیران نمی‌تواند به تنهایی و بدون کمک گرفتن از مشاوران خبره، برنامه‌ریزی دقیق داشته باشد و امور سازمان را پیش ببرند. انسان تنها موجودی است که با هم‌نوعان خود به تبادل نظر می‌پردازد و برای شناخت و حلّ مشکلات خودش با آنان مشورت می‌کند.

 

در دنیای متحول امروز از طرف صاحبان فکر، دریافت مشاوره به صورت تخصصی و حرفه‌ای برای حل مشکلات مختلف فنی و تخصصی سازمان توصیه می‌شود. مدیرانی که در درک صحیح از فرآیند های پیچیده فنی و تخصصی سازمان خود مشکلاتی دارند، مشاوره تخصصی به این افراد کمک می‌کند تا راه حل مناسبی برای مشکلاتشان بیابند. امروزه در کشور های پیشرفته صنعتی، اکثر سازمان دارای کارگروه هایی تخصصی متشکل از مشاوران خبره در تمامی زمینه ها بمنظور تصمیم گیری در مورد موضوعات کلان و راهبردی سازمان و حتی موضوعات مهم روزمره خود هستند.


بدین منظور شرکت متا با بهره گیری از شبکه کارشناسان متخصص و مجرب فنی، آمادگی لازم را برای ارایه مشاوره های تخصصی در زمینه های ذکر شده در زمینه های فعالیت شرکت به سازمان های مختلف را دارا بوده و حسب درخواست، مشاوره های تخصصی مورد نیاز را در زمینه های مذکور به سازمان ها و شرکت های متقاضی ارایه می نماید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر، مشاهده محصولات شرکت و همچنین اخذ مشاوره رایگان از طریق لینک های ذیل اقدام فرمائید:

        مشاهده سایر خدمات شرکت               مشاهده محصولات شرکت              تماس با کارشناس و اخذ مشاوره رایگان

طراحی و استقرار نظام های نوین مدیریتی

نظر به اینکه امروزه سازمان‌ها با تغییرات شدید محیطی مواجه هستند و مرتبا با چالش‌های جدیدی روبرو می‌شوند، لذا توجه به استقرار نظام‌های مدیریتی در سازمان بیش از پیش ضروری است. مدیریت نوین بطور خلاصه، هنر به کارگیری خلاقیت و نبوغ کارکنان و یافتن راه‌های بهبود مستمر در جهت استفاده بهینه از منابع محدود موجود و در نتیجه بقاء و رشد  سازمان می‌باشد. بدین ترتیب در طول سالیان گذشته، نظام‌های نوین مدیریتی و تعالی سازمانی در راستای بهبود مستمر و افزایش بهره وری شکل گرفته و سازمان‌ها با پیاده سازی نظام مدیریت کیفیت بعنوان نظام مدیریتی پایه، عملاً با نظام‌های نوین مدیریت آشنا شده و درصدد استقرار آنها برآمدند. از آنجا که هدف اصلی تمامی این نظام‌ها ایجاد راهکارهایی برای بهبود کیفیت، افزایش بهره وری و استفاده بهینه از منابع سازمانی است، لذا نمی‌توان آ ن ها را به صورت جزایری جداگانه در بدنه کل سازمان در مستقر نمود و ضروری است بصورت بکپارچه پیاده سازی و مستقر شوند. از جمله این نظام‌ها می‌توان به موارد ذیل اشاره نمود:

طراحی و استقرار نظام های مدیریت کیفیت

امروزه با توجه به تنوع محصولات و رقابت فشرده موجود، حفظ و افزایش سطح کیفیت محصول و یا خدمات در بازار یکی از دغدغه های مهم مدیریتی است. بر این اساس سیستم مدیریت کیفیت راهکاری مناسب برای سازمان هایی است که علاقه مند به طی مسیر بهبود و پیشرفت هستند. استقرار این سیستم علاوه بر نمایش توانایی سازمان در فراهم آوردن مداوم محصولی که الزامات مشتری و الزامات قانونی متتضی را برآورده می سازد، باعث افزایش رضایت مشتری از طریق کاربری موثر سیستم و فرآیندهایی که به بهبود مستمر و اطمینان از تطابق با الزامات مشتری و الزامات قانونی مقتضی، می گردد. از آنجا که هدف اصلی تمامی این نظام ها ایجاد راهکارهایی برای بهبود کیفیت، افزایش بهره وری و استفاده بهینه از منابع سازمانی است، لذا ضروری است بصورت یکپارچه در سطح سازمان پیاده سازی و مستقر شوند. از جمله این نظام ها می توان به موارد ذیل اشاره نمود:

 • نظام مدیریت کیفیت ( براساس استانداردهای سریISO-9001 )
 • نظام مدیریت کیفیت در صنایع هوایی و هوانوردی ( براساس استانداردهای سریAS/EN-9100 )
 • نظام مدیریت کنترل کیفیت
 • نظام مدیریت مهندسی مرغوبیت
 • نظام مدیریت مهندسی ساخت

در این راستا، شرکت متا با بهره گیری از کارشناسان خبره و مجرب آماده استقرار سیستم مدیریت کیفیت و ارایه آموزش ها و مشاوره های لازم به سازمان ها و شرکت های مخاطب می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت درخواست خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید

طراحی ساختار و استقرار سازمان های صنعتی

ساختار سازماني، ابزاری است كه بوسيله آن فعاليت هاي سازماني برای کسب اهداف آن تقسيم، سازماندهي و هماهنگ مي شوند. بدین منظور، سازمانها ساختارهايي را بوجود مي آورند تا فعاليت هاي عوامل انجام كار را هماهنگ نموده و اعضاء را كنترل كنند. ساختار سازماني بيانگر نمودار سازماني و يك نماد قابل رويت از كل فعاليت ها و فرآيندهاي سازمان است.
برای طراحی ساختار یک سازمان، پس از تعیین دقیق ماموریت آن سازمان که برگرفته از اهداف مورد نظر در تاسیس آن است، در مرحله اول تقسيم كل سازمان به چند بخش عمده (تقسيم بندي افقي) انجام می شود. طراحی بخش های تخصصی، واحدهای پشتیبانی و تعیین وظایف اصلی سازمان در این بخش انجام می گردد. در مرحله دوم ارتباطات ميان سطوح سازماني (تقسيم بندي عمودی) انجام می گردد که شامل تعیین سلسله مراتب سازمانی، تعیین حوزه مسئولیتی کارکنان، تنظیم روابط مدیران و کارشناسان، تعیین نوع وحدود اختیارات کارکنان، تنظیم روابط صف وستاد و غیره می باشد. در مرحله سوم مرتبط ساختن سلسله مراتب سازماني (تركيب افقي)، تدوین نظام نامه سازمان، تعیین وظایف تخصصی، تدوین رویه های کاری، تشکیل گروه های کاری دایمی و بٌرد های تخصصی انجام می گردد. مرحله بعدی یعنی مرحله چهارم جایايي كاركنان و تثبيت نيروها، تقسیم کار بین افراد و شرایط احراز مشاغل، شرح مشخصات هر شغل و در نهایت تدوین مقررات و قوانین مربوطه صورت می پذیرد.


امروزه با بکارگیری تکنیک های نوین طراحی سازمان و ساختار سازمانی، با حذف سطوح مدیریتی غیر ضروری، استفاده از تیم های تخصصی ترکیبی و گروه های کاری پیشرو و ساختار های افقی تر، گسترش حيطه كنترل و نظارت، اهتمام به توانمندسازي كاركنان و واگذاری اختيارات بیشتر ، افزايش عدم تمركز همراه با كنترل متمركز با استفاده از فناوری اطلاعات و سیستم یکپارچه مدیریتی و در نهایت کاهش بخش های ستادی با استفاده از سیستم های جدید نظارتی و کنترلی، کارآیی سازمان افزایش می یابد.


شرکت متا نیز با تجریه سازماندهی چندین سازمان تخصصی و با بهره گیری از شبکه کارشناسان مجرب فنی، آمادگی لازم را برای طراحی تخصصی سازمانهای مختلف فنی و مهندسی را دارا بوده و حسب درخواست، مشاوره های لازم را در این زمینه به سازمان ها و شرکت های متقاضی ارایه می نماید. در این راستا این شرکت امادگی دارد ساختارهای مشروحه ذیل را به همراه دستورالعمل های سازمانی مربوطه مطابق با نیاز سازمان شما تدوین و ارایه نماید:

 1. مرکز تحقیق و توسعه - دفتر طراحی و نمونه سازی (Research & Development centers-R&D , Design and prototyping offices-DO)
 2. سازمان ساخت و تولید - واحد مهندسی ساخت (Production Organization-PO & Manufacturing Engineering offices-MEO)
 3. سازمان تعمیر، نگهداری و بهره برداری - دفتر مهندسی تعمیر و نگهداری (Maintenance, Repair and Operation-MRO- Maintenance Review Board-MRB)

شایان ذکراست که سایر ساختار های سازمانی مطابق با نیاز شما بر حسب درخواست قابل ارایه و تدوین می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت درخواست خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

طراحی و تدوین انواع نظام نامه‌ها و دستورالعمل‌ ها

در فرآیند اخذ تائیدیه ها و گواهینامه های مختلف، ضروری است سازمان ها و شرکت های متقاضی نظام نامه خود را که در برگیرنده خطی مشی، ساختار، ترکیب نیروی انسانی، امکانات و تجهیزات مرتبط و ..... باشد را تدوین و فرآیند های مربوطه را در سازمان خود مستقر نموده و نسخه ای از آنرا نیز به به مرجع صلاحیت دار مربوطه ارایه نمایند. در این خصوص می توان از نظام نامه های «کیفیت» ، «تعالی سازمانی» ، «سازمان طراحی» ، «سازمان تولید» ، «سازمان تعمیر و نگهداری» و ..... نام برد.

بطور مثال، «نظام نامه کیفیت» در یک سازمان، معرفی اجمالی از مجموعه فرآیندها و فعالیتهایی است که سازمان در راه شکل دهی و تکوین سیستم کیفیت انجام می دهد. حدود جزییات مربوط به این فعالیت ها و نیز نحوه نگارش، فصل بندی و قالب عمومی آن بستگی به نوع سازمان، گستردگی آن، پیچیدگی فعالیتهای سازمان و بالاخره به سلیقه و تصمیم گیری سازمان بستگی دارد. نظامنامه کیفیت یک سازمان لازم است شامل معرفی نیروهای انسانی مرتبط و مسئولیت ها و وظایف آنها، کلیه فرآیند ها و ساختار های سازمانی، تجهیزات و امکانات، فضاها و تاسیسات و .... یاشد. اطلاعات در نظام نامه باید طوری ارایه شود که:

 • بیانگر معرفی مختصری از فعالیتها و فرآیندهای مرتبط باشد،
 • جزییات غیر لازم و بعضاً محرمانه را شامل نگردد،
 • به مراجعی اشاره نمایند که برای کسب اطلاعات بیشتر و با جزییات کامل تر به آن رجوع می شود.

تدوین نظام نامه ها بدلیل اختصار و موجز بودن متون و همچنین ادبیات تخصصی در نگارش آنها، ترتیب قرار گرفتن فصول و بخش ها، ضمائم و عیره، به شرکت های مهندسی مشاور که از کادر تخصصی در این حوزه برخوردار هستند، واگذار می گردد. در این راستا، شرکت متا نیز همگام با پیشرفت صنایع کشور و با بهره گیری از کارشناسان خبره و مجرب آمادگی لازم برای تدوین انواع نظام نامه را دارا بوده و آموزش ها و مشاوره های لازم به سازمان ها و شرکت های مخاطب را ارایه می نماید. در این راستا ، نظام نامه های ذیل قابل تدوین و ارایه می باشند:

 1. نظام نامه های کیفیت (در جهت اخذ انواع گواهینامه های کیفی مانند سری ایزو 9000 )؛
 2. نظام نامه های تعالی سازمانی (بمنظور شرکت در جشنواره های تعالی و اخذ جایزه مربوطه)
 3. نظام نامه فناوری و نوآوری (بمنظور شرکت در جایزه ملی فناوری و نوآوری و اخذ نشان مربوطه)
 4. نظام نامه سازمان طراحی؛
 5. نظام نامه سازمان تولید؛
 6. نظام نامه سازمان تعمیر و نگهداری؛
 7. نظام نامه تحقیق و توسعه.

شایان ذکر است که سایر انواع نظام نامه نیز بر حسب درخواست قابل بررسی و تدوین می باشند. علاوه برتدوین انواع نظام نامه، این شرکت خدمات تدوین انواع دستورالعمل های سازمانی اعم از اداری، مالی، فنی و مهندسی، طراحی، تولید، تعمیرو نگهداری و ..... را به شرکت ها و سازمان ها ارایه می نماید. کارشناسان شرکت اماده ارایه هرگونه خدمات مشورتی در این زمینه به شرکت ها و سازمان های متقاضی می باشند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت درخواست خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

استقرار الزامات و مقررات صنایع هوایی و هوانوردی

علوم و فناوري هوا و فضا در قرن گذشته، مرزهاي جديدي را در برابر جهانيان گشود و امكان پرواز و دسترسي به فضا را فراهم آورد. اين فناوري در قرن 21 مبناي اقتدار و پيشتازي كشورها شده و محصولات آن نقش مهمي در توسعة پايدار اقتصادي و تأمين امنيت و رفاه اجتماعي ايفا نموده است. نقش جامعي كه صنعت هوا و فضا به عنوان پيشران در علوم و فناوري، امنيت و سياست، حمل و نقل، توسعه اقتصادي‌-اجتماعي و حفظ ارزش‌هاي ملي دارد، توجه ویژه به علوم و فناوری های حوزه هوا و فضا را به يك ضرورت تبديل نموده است. چالش‌هاي پيش رو، برنامه‌ريزي جامع، ارتقاء سطح سرمايه‌گذاري و بهره‌وري و هماهنگي همه‌جانبه نهادها و سازمان‌هاي دولتي و خصوصي در اين بخش را ايجاب مي نمايد. همه شرکت ها و سازمان ها بايد با به ‌كارگيري كليه امكانات اعم از ملي و بين‌المللي در حوزه های مختلفی چون فناوري، تجارت و اكتشاف، حضوري مقتدرانه و در خور عظمت ایران را در سطح جهاني رقم زنند. برابر سند چشم انداز، جمهوري اسلامي ايران در سال 1404 در حوزه هوا و فضا، كشوري است توسعه يافته با جايگاه برتر در منطقه، دست‌يافته به علوم و فناوري‌هاي نوين و روز‌آمد هوا و فضا و خوداتكا در پياده‌سازي و اجراي طرح‌هاي ملي و توانمند براي مشاركت در طرح‌هاي بين‌المللي هوافضايي. شایان ذکر است در افق اين چشم‌انداز، در حوزه هوا و فضا کشور داراي ويژگي‌هاي زير خواهد بود:

 • برخوردار از دانش پيشرفته، توانا در توليد، جذب و مديريت علوم و فناوري های هوایی و فضايي
 • قرار گرفته در بين كشورهاي توانمند دنيا در زمينه علوم و فناوري‌هاي هوایی و فضايي با توجه به شاخص‌هاي بين‌المللي موجود و با تأكيد بر توليد علم و رشد پرشتاب و مستمر توليدات و خدمات هوافضايي.
 • برخوردار از توان بازدارندگي موثر و با سهم مناسب حوزه هوا و فضا در توليد ناخالص داخلي،
 • برخوردار از فناوري فضايي به‌منظور حضور مؤثر در فعاليت‌هاي صلح‌آميز فضايي منطقه اي و بين‌المللي و استفاده در توسعه همه‌جانبه كشور و داراي تعامل سازنده و مؤثر با جهان بر اساس اصول عزت، حكمت و مصلحت.

با ذکر مقدمه فوق و با توجه به اهمیت صنعت هوایی و هوانوردی در کشور، لزوم استقرار الزامات و مقررات هوایی در صنایع و سازمان های هوافضایی بیش از پیش اهمیت خود را نشان می دهد. در ادامه، برخی از الزامات و مقررات هوایی سازمان هواپیمایی کشوری جمهوری اسلامی ایران (Civil Aviation Organization of Islamic Republic of Iran-CAO IRI) که به عناون مرجع مورد استفاده قرار می گیرد، معرفی است:

 • مقررات هوایی پارت 21 (Part 21) : این مقررات ، مقررات حاکم بر مراکز طراحی و ساخت وسایل پرنده و فرآیند های مربوطه را بیان می کند.
 • مقررات هوایی پارت 145 (Part 145) : این مقررات ، مقررات حاکم بر مراکز تعمیر و نگهداری وسایل پرنده و فرایند های مربوطه را شامل می شود.
 • مقررات هوایی یارت 147 (Part 147) : این مقررات، مقررات مربوط به مراکز آموزشی و فرآیند آموزش را بیان می نماید.
 • مقررات هوایی یارت 66 (Part 66) : این مقررات مقررات حاکم بر صلاحیت کارکنان بهره برداران وسایل پرنده و مراکز مربوطه را در می گیرد.
 • مقررات هوایی یارت ام (Part M) : این مقررات، مقررات حاکم بر صلاحیت پروازی مستمر وسایل پرنده را شامل می گردد.
 • اسناد پایه گواهینامه (Certification Basis) : اسنادی هستند که در برگیرنده معیار های کمی و کیفی برای فرآیند بررسی و صدور گواهینامه تائید وسایل پرنده، موتور، سامانه ها و متعلقات هوایی و ..... می باشند مانند پارت های 23، 25، 27، 29 و غیره.

علاوه بر مقررات فوق، انکس های ایکائو (ICAO Annexes) نیز از مراجع اصلی این حوزه به ویژه حوزه بهره برداری بشمار می روند که شامل 18 انکس بوده و مرجع اصلی در هوانوردی غیرنظامی به شمار می روند. شرکت متا نیز همگام با گسترش صنایع پیشرفته در کشور و با بهره گیری از گروه کارشناسان خبره و مجرب صنعت هوایی آماده استقرار الزامات و مقررات اشاره شده فوق در سازمان ها و شرکت های مرنبط با صنعت هوایی و هوانوردی و همچنین ارایه آموزش ها و مشاوره های لازم در این زمینه می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت درخواست خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

امروزه آموزش مستمر کارکنان از جمله اموری است که در تمامی بخش های سازمان و برای تمامی تخصص های کاری بعنوان یک ضرورت در نظر گرفته می شود. شرکت های پیشرفته با فرآیندها و فناوری های پیچیده برای بروز نگه داشتن سطح دانش و تخصص کارکنان خود، برنامه آموزشی منظمی را در قالب طرح های کوتاه مدتف میان مدت و بلند مدت تدوین به مرحله اجرا می گذارند. "دارايي ارزشمندي كه براي ما مزيت رقابتي ايجاد مي كند، كاركنان ما هستند" مديرعامل كرايسلر، رابرت ايتون، ضمن بيان اين مطلب به مديران قرن بيست و يكم گوشزد مي كند، "فرهنگ سازماني شما و اينكه به كاركنانتان انگيزش دهيد و آنان را توانمند سازيد و آموزش دهيد، چيزي است كه شما را از ديگران متمايز مي سازد و سبب پيشتازي شما در صحنه رقابت مي شود".

در تمامی نظام های کیفی پیشرفته امروزی مانند ISO 9000، EFQM، TQM، AS/EN 9100 و ...... بر امر آموزش تاکید شده و بدون انجام آموزش های منسجم و قوی و داشتن برنامه ریزی آموزشی، اخذ تائیدیه ها و گواهینامه های مربوطه امکان پذیر نمی باشد. با توجه به اينكه كيفيت آمــوزش نقش تعيين كننده اي در توسعه منابع انساني و بالطبع آن توسعه سازماني ايفا مي كند، اكثر سازمانها دوره هاي آموزش موجود در داخل يا خارج از كشور براي كاركنان خود برگزار مي‌كنند و نظر به اینکه اجراي هر دوره متضمن سرمايه گذاري قابل توجهی است، لذا آگاهي از ميزان اثربخشي دوره هاي آموزشي و بازدهي حاصل از آنها براي مديران بسيار بااهميت است . بنابراین انجام مطالعه اثر بخشی آموزشی برای سازمان ها بسیار مهم تلقی می گردد.

در این راستا، شرکت متا با بهره گیری از کارشناسان خبره و مجرب آمادگی لازم را برای انجام برنامه ریزی آموزشی بر اساس تکنیک های روز و نیز ارایه آموزش های تخصصی بصورت تئوری و عملی در قالب سمینار و کارگاه و همچنین انجام مطالعه اثربخشی آموزش ها و تدوین گزارشات مربوطه در زمینه های ذکر شده به شرکت ها و سازمان های مختلف را دارا بوده و خدمات لازم را در این زمینه به سازمان ها و شرکت های مخاطب ارایه می نماید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و یا ثبت درخواست خود با کارشناسان ما تماس حاصل فرمائید.

برگزاری دوره‌های آموزشی و همایش‌ها

متن کامل (فارسی)

برنامه ریزی آموزشی

متن کامل (فارسی)

نوآوری‌ها مرتبط