درباره ما

شرکت مهندسی مشاوره و تجهیز آریا با مسئولیت محدود (متا) در سال 1383 توسط جمعی از مهندسین مجرب با هدف تامین نیازمندی‌های صنعتی کشور و ارائه خدمات فنی و مهندسی تاسیس گردید و از آن زمان تا کنون در این زمینه فعالیت نموده است. این شرکت با تکیه بر تجربه و دانش فنی روز، استانداردهای معتبر ملی و بین المللی، نیروی انسانی متخصص و متعهد، فناوری و تجهیزات کارآمد جهت پاسخ به نیازهای تخصصی و پشتیبانی مشتریان همراه با مسئولیت پذیری اجتماعی فعالیت می‌نماید. بعلاوه، این شرکت با استفاده از ظرفیت‌های خود، توانایی ارائه خدمات مشاوره‌ای و دانشی و نیز انجام سفارشات فناورانه مشتریان در راستاي اهداف توسعه صنعتی کشور، ارائه خدمات فني و مهندسی، بازرگاني و آموزش نیروهای متخصص را نیز دارا می‌باشد.

            مشاهده صفحه خدمات                                  مشاهده صفحه محصولات                                   تماس با کارشناسان شرکت 

نمایندگی ها

شرکت مهندسی مشاوره و تجهیز آریا (متا) با مسئولیت محدود از بدو شروع فعالیت خود در سال 1383، با توجه به خطی مشی و زمینه فعالیت شرکت و همچنین بر اساس نیاز بازار، نسبت به همکاری با شرکت‌های معتبر خارجی اقدام نموده و نمایندگی تعدادی از آن‌ها را اخذ نموده است. اخذ نمایندگی‌ها بر اساس نیازمندی‌های صنعتی کشور و نوع خدمات فنی و مهندسی مورد نیاز انجام گردیده است. در حال حاضر شرکت‌هایی که نمایندگی انحصاری آنها در ایران در اختیار شرکت متا می‌باشد عبارتند از: