تامین نیازمندی‌های صنعتی

شرکت مشاوره تجهیز آریا (متا) سابقه ای طولانی در تامین نیازمندی های صنعتی داشته و طی سال های متمادی مواد و تجهیزات تخصصی مورد نیاز صنایع کشور را مطابق با درخواست های آنان و برابر استاندارد های موردنظر از طریق نمایندگی ها و دفاتر همکار در آسیا و اروپا تامین نموده است. فعالیت های شرکت متا در این حوزه در زمینه های زیر متمرکز می باشد:

 1. مواد اولیه فلزی و غیر فلزی تخصصی؛
 2. ماشین آلات، تجهیزات، قطعات و ابزارآلات؛
 3. فناوری و دانش فنی؛
 4. آموزشهای تخصصی.


با توجه به توانمندی موجود و تجارب حاصله از سالها فعالیت در این حوزه، سایر موارد نیز بنابه درخواست قابل بررسی و اقدام می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان از طریق لینک ذیل اقدام فرمائید.

               مشاهده نمایندگی ها و دفاتر هکار در آسیا و اروپا                       تماس با کارشناس و اخذ مشاوره رایگان

تامین مواد اولیه تخصصی

شرکت متا در زمینه تامین مواد اولیه تخصصی تجارب زیادی داشته و طی سال های متمادی، انواع مواد اولیه و مصرفی تخصصی صنایع کشور را مطابق با نیاز های آنان و برابر استاندارد های درخواستی از طریق نمایندگی ها و دفاتر همکار در آسیا و اروپا تامین نموده است. از جمله مواد اولیه قابل تامین توسط این شرکت موارد ذیل را می توان نام برد:

 1. مواد فلزی مانند آلیاژهای تخصصی، قطعات نیمه ساخته فلزی؛
 2. مواد غیر فلزی تخصصی مانند چسب، رزین، لاستیک و پلاستیک و انواع رنگ، پرایمر، مواد درزگیر، مواد آب بندی و ... .

شایان ذکر است که تامین سایر مواد اولیه صنایع نیز بنابه درخواست قابل بررسی و اقدام می باشد. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره تخصصی از طریق لینک ذیل با ما تماس حاصل فرمائید.

تماس با کارشناس و اخذ مشاوره رایگان

ماشین آلات، تجهیزات، ابزارآلات و قطعات

شرکت متا طی سال های متمادی در زمینه تامین ماشین آلات، تجهیزات، قطعات و ابزارآلات مورد نیاز صنایع کشور فعالیت شایانی نموده و تجریه خوبی در این خصوص دارا می باشد. نیازهای متعارف صنایع کشور بر طبق استاندارد های مورد نیاز و مطابق با مشخصات فنی مربوطه از طریق نمایندگی ها و دفاتر همکار در آسیا و اروپا قابل تامین است. از جمله موارد قابل تامین به موارد ذیل می توان اشاره نمود:

 • صنایع دریایی و فراساحل 
 • صنایع نفت، گاز و پتروشیمی 
 • صنایع هوایی و هوانوردی 
 • صنایع چوب و کاغذ 
 • صنایع لاستیک و پلاستیک
 • صنایع خودرو، قطعات ومتعلقات 
 • صنایع برق و انرژی
 • صنایع آهن و فولاد 

برای کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره رایگان از طریق لینک ذیل با ما تماس بگیرید:

تماس با کارشناس و اخذ مشاوره رایگان

تامین فناوری‌های مورد نیاز

فناوری مجموعه‌ای از فرآیندها، فنون، ابزار، تجهیزات، ماشین‌آلات، اطلاعات و مهارت‌هایی است که توسط آن‌ها کالایی ساخته شده و یا خدمتی ارائه می‌گردد. فناوری در حقیقت توانایی انجام کار در تمامی سطوح و زمینه‌هاست از جمله طراحی، ساخت، استفاده، تعمیر و نگهداری و تحقیق و توسعه و غیره . لذا شرکت متا با بکارگیری کارشناسان خبره به منظور تامین دانش و فناوری مورد نیاز صنایع در تمامی شاخه های ذکر شده فعالیت می نماید. تامین نیازهای فناورانه صنایع کشور بر طبق استاندارد ها و مطابق با مشخصات فنی موردنظر متقاضیان از طریق نمایندگی ها و دفاتر همکار در آسیا و اروپا انجام می پذیرد. از جمله فناوری های قابل تامین به موارد ذیل می توان اشاره نمود:

 1. فناوری های ساخت قطعات، مجموعه ها، ماشین آلات و تجهیزات؛
 2. فناوری طراحی و نمونه سازی قطعات، مجموعه ها و محصولات صنعتی؛
 3. فناوری های نگهداری و تعمیرات قطعات، تجهیزات و وسایل صنعتی؛
 4. سایر فناوری های عمومی و ویژه بنابه درخواست.

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره رایگان از طریق لینک ذیل اقدام فرمائید.

تماس با کارشناس و اخذ مشاوره رایگان

فروشگاه آنلاین محصولات

شرکت مشاوره تجهیز آریا در راستای سهولت در فروش محصولات و بمنظور راحتی مشتریان محترم نسبت به ایجاد فروشگاه آنلاین اقدام نموده است. با مراجعه به این فروشگاه میتوانید براحتی محصول مورد نظر خود را بصورت آنلاین خریداری نمائید. برای ورود به فروشگاه آنلاین و تهیه نیازمندی های خود در کوتاهترین زمان و با هزینه مناسب اینجا را کلیک نموده و یا از لینک ذیل استفاده نمائید.

ورود به فروشگاه آنلاین محصولات

نوآوری‌ها مرتبط